Kontakt

Damsø & Damsø Sprogskoler

Fjordgade 23, 9000 Aalborg
Telefon 9816 0499
aalborg@damsoe-damsoe.dk

Åbningstider:
Mandag-torsdag kl. 8.00-16.00 og fredag kl. 8.00-15.30.

Bestil brochuremateriale!






Bestilling af og informationer om sprogkurser



Lene Damsø
lene@damsoe-damsoe.dk

 


Carsten Damsø
carsten@damsoe-damsoe.dk

 



Martin Damsø
martin@damsoe-damsoe.dk



Kasper Damsø
kasper@damsoe-damsoe.dk
 

Administration og booking

 
Har du ændringer til dine planlagte undervisningstider, ringer du på 9816 0499 eller sender en mail til: 
aalborg@damsoe-damsoe.dk

 
 

Oversættelser - til og fra alle sprog



Jesper Heskjær
jesper@damsoe-damsoe.dk
Har du spørgsmål til oversættelser
ringer du på 9816 0499 eller
sender en mail
Få mere information
Ring på 98160499
Vi kommer også meget gerne ud til et uforpligtende møde for at få en snak om mulighederne.
Brug for yderligere information?
Bestil brochurer og materiale her
Kunder udtaler
Kurset var meget, meget godt!
Kurset var vældigt målrettet og med fokus på mit eget behov. jeg har lært dansk på en meget effektiv måde og min lærer gjorde undervisningen til altid en positiv oplevelse for mig. Jeg har lært mere på kort tid end jeg havde ventet. Mange, mange tak.

Marts 2009, Victoria Lchizli-Bartels og Michael Bartels

Læs flere kundeudtalser

Kontakt os allerede i dag



Damsø & Damsø Sprogskoler
Fjordgade 23
9000 Aalborg
Telefon 98 16 04 99
aalborg@damsoe-damsoe.dk

Nyhedsbrev



Dit navn:
Din email: